Máte už nějaké tetování?
Ano
Ne
Nějaké plánuji
Nikdy

Knihy

 • Stránky: 1 2 Další »
 • ART Unique Ted 2 Style

  Knihy

  Další nová kniha s výběrem těch nejkrásnějších vzorů pro tetování od Teda Bartnika. Ve zbrusu nové knize se nabízí 52 stran o velikosti A4, všechny jsou plné velice zajímavých motivů. Kniha obsahuje plně propracované barevné motivy ve vlastním velmi zvláštním a jedinečném stylu. Zvířata, lebky, ženy, květy... jejich obrazy jsou opravdu originální. Tato kniha je vhodná nejen pro fanoušky tetování, stejně jako pro profesionální tatéry a proto by neměla chybět v žádném tetovacím studiu. Je to dobrá inspirace pro každodenní práci.
  Cena:850.00»400.00
 • Day of the Dead Tattoo Artwork Collection

  Knihy

  Skulls, Catrinas, Cult and Culture of the Dead
  Cena:1950.00»800.00
 • Eik Schumann

  Knihy

  Cena:850.00»500.00
 • INES SCHUMANN - TATTOO MOTIVY

  Knihy

  Další nová kniha s výběrem těch nejkrásnějších vzorů pro tetování od německého nakladatelství Kruhm - Verlag. Ve zbrusu nové knize se nabízí 80 stran o velikosti A4, všechny jsou plné hravých, smyslných a zároveň bláznivých motivů. Kniha obsahuje náčrty i plně propracované barevné motivy ve vlastním velmi zvláštním a jedinečném stylu Ines. Zvířata, sladké dívky... jejich obrazy jsou čerstvé, inovativní a něžné. Tato kniha je vhodná nejen pro fanoušky tetování, stejně jako pro profesionální tetovací umělce a proto
  by neměla chybět v žádném tetovacím studiu. Je to dobrá inspirace pro každodenní práci.
  Rozsah 80 stran, formát A4
  Cena:850.00»500.00
 • MANDALA

  Knihy

  Cena:850.00»500.00
 • Mandala

  Knihy

  Cena:850.00»500.00
 • Maori Bedeutungen

  Knihy

  Polyesien Tattoos
  Cena:850.00»600.00
 • Stories Of The Sleeves

  Knihy

  Stories of the Sleeves je jedinečná kniha ostravského tatéra Fishera, která prostřednictvím tématických fotosetů doplněných o osobní výpovědi, poodhaluje nositele jeho celoplošných tetování rukou, tzv. rukávů. Kdo jsou, jaké mají zájmy, čím se živí, jaký je jejich vztah k tetování obecně. Fotoprofily tě nechají nahlédnout do běžného života prostředí majitelů tzv. „rukávů“ a jsou doplněny o jejich osobní výpovědi a příběhy. Na knize spolupracoval s fotografem Tanasisem Andoniadisem, který je autorem všech krásných fotek a v knize je zároveň vyobrazen jako jeden z klientů a grafikem Lukášem Holinkou, který se postaral o neotřelé grafické zpracování. Ti společně prostřednictvím série 23 tématických, autentických fotoprofilů realizovaných v rozličných prostředích od fitness centra po hřbitov a doplněných o osobní výpovědi a příběhy, umožní nahlédnout do jejich běžného života a prostředí. 352 stran v pevné vazbě, 193 barevných fotografií, 23 profilů klientů s tattoo rukávy, český/anglický text.
  Cena:1000.00
 • Stránky: 1 2 Další »