Máte už nějaké tetování?
Ano
Ne
Nějaké plánuji
Nikdy

Novinky

 • Stránky: « Předchozí 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 22 Další »
 • La Catrina 2 & Sugar Skulls

  Knihy

  Velikost: 21 cm x 29,7 cm 

  88 stran 

  Text v němčině

  Cena: 800,- Kč / 30,- Euro

   

  Cena:800.00
 • Skulls & Bones

  Knihy

  Skulls & Bones

  Velikost: 21 cm x 29.7 cm

  80 stran

  Text v němčině

  Cena: 800,- Kč / 30,- Euro

  Cena:800.00
 • Das Lehmannsche Kugelschreiber Kritzel Buch

  Knihy

  80 stran neuveřitelných tattoo sketchů plných fantazie, které vytvořil Torsten Lehmann. Tyto motivy se perfektně hodí jako šablony pro profesionály, ale i pro milovníky neobvyklých uměleckých obrazců.

   

  Velikost: 21 cm x 29.7 cm

  80 stran

  Text v němčině

  Cena: 1250,- Kč / 50,- Euro

  Cena:1250.00»1150.00
 • Aquarell

  Knihy

  Aquarell Vol.1 

  Velikost: 21 cm x 29.7 cm

  80 barevných stran

  Text v němčině

  Cena: 800,- Kč / 30,- Euro

  Cena:800.00
 • Engel - Statuen & Figuren

  Knihy

  Velikost: 21 cm x 29.7 cm

  80 barevných stran

  Text v němčině

  Cena: 800,- Kč / 30,- Euro

  Cena:800.00
 • Tetování 3/2014

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Všechny čtenáře vítáme u červnového čísla magazínu Tetování 3/2014. A co vás v něm čeká? Hned na úvod začneme rozhovory s dvěmi potetovanými kráskami z TattooModels Cz/Sk. Se slovenskou Suicide Girl Henikou, která je zároveň dívkou z titulní strany a Mirkou Hricovou také ze Slovenska. Najdete zde profil českého tetovacího studia z Chebu – Ozzy Tattoo, ve kterém tetuje Standa Kolouch. Co se týče článků, tak Barun Otrubová pro vás připravila, jako vždy, hned několik velmi zajímavých témat, konkrétně to jsou: Mandala – nový trend v tetování, Tetování tygra, Legenda: George Burchett, Tattoo Education – školy a vzdělávání, Slovanská tetování, Hand tattoo, určitě je také velmi zajímavý článek o Isobel Varley – příběh inkoustové babičky. Pavel J. Hejátko vás provede druhou částí přírodního ošetřování tetování a v druhé části seriálu Tattoo inspirace vás seznámí s malířem Christosem Achilleosem. Nechybí ani reportáže z 12th Tattoo Jam Strakonice a z 22th Tattoo Convention Frankfurt. Najdete zde samozřejmě také galerii nebo vzory pro tetování, a spoustu dalších zajímavostí. Přejeme vám příjemné chvíle strávené s vaším - naším magazínem Tetování.
  Cena:99.00»70.00
 • Tetování 2/2014

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Milí čtenáři, velice se omlouváme za menší zpoždění nového dubnového čísla Tetování. A co vás čeká v tomto dubnovém čísle? Hned na úvod začneme rozhovorem s krásnou německou tattoo modelkou Makani Terror, se kterou se můžete letos v květnu setkat na pražské konvenci. Z portálu Tattoo Models jsme tentokrát vyzpovídali nastávající maminku Vendulu Machovičovou z Děčína. Ze zahraničních tatérů vám představíme polského tatéra Piotra „Gie“ Nosika, žijícího ve Skotsku. Jeho zajímavá tvorba určitě uchvátí i vás! 
  Co se týče článků, tak Barun Otrubová pro vás připravila hned několik velmi zajímavých témat, konkrétně to jsou: Kontraindikace tetování aneb kdy mu říci ne, Kořeny japonského tetování, dále Plachetnice nejen pro námořníky, Symbolika tetovaných růží, Tetování v těhotenství, Tetování ze stříbrného plátna, Vikinská tetování, Pam Nash – první dáma tetování nebo také Tattoo Postcards. Určitě velmi zajímavý a poučný článek o „Zakázaných motivech“ v tetování, stojí rozhodně za přečtení. Pavel J.Hejátko pro vás připravil článek o přírodním ošetření tetování nebo vás v seriálu Svět tattoo inspirace seznámí s americkým malířem Frankem Frazzetou. Nechybí ani reportáže z 19th Tattoo Convention Milano. Najdete zde samozřejmě také galerii nebo vzory pro tetování, a spoustu dalších zajímavostí. Přejeme vám příjemné chvíle strávené s vaším - naším magazínem Tetování.
  Cena:99.00»70.00
 • Tetování 1/2014

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Ahoj všichni, vstoupili jsme do dalšího společného roku 2014 a vám se dostává do rukou první číslo již čtrnáctého ročníku magazínu Tetování. Od letošního roku bude magazín Tetování vycházet také v elektronické podobě, takže se máte určitě na co těšit. Tak, jak jste si zvykli loni, bude i letos uvnitř každého čísla dívka z České nebo Slovenské republiky, kdy nejen pro tyto účely jsme rozjeli projekt nazvaný Tattoo Models Cz/Sk -www.tattoomodels.cz/sk. Také pro vás stále doplňujeme nové zboží na našem e-shopu www.tetovani.com
  A teď už o obsahu, tedy co vám nabídneme v tomto čísle. Jako první vás seznámíme s českou dívkou z titulní strany, a to s Anett the Smurfette. Pro vnitřní profil tohoto prvního letošního čísla jsme tentokráte vybrali muže, Davida Loukotku, závodníka, který reprezentuje Českou republiku v Hydro GP. Svým uměním tetování se vám pochlubí Iwan Yug z Moskvy a nepřehlédněte ani reportáž z 4th Tattoo Convention v Bruselu. Ani v tomto čísle nechybí zajímavé články od Barun Otrubové, jako například Funkce tetování v soudobé společnosti, Když se tetuje jednorožec - Unicorn Tattoo, Game Tattoo - tetování z PC a videoher, Péče o tetování - fakta a mýty, Tetovací šablony – stencils, Tetování zvířat - kontroverze versus identifikace, Tetování Eskymáků, Tetování z cirkusu, Vězeňská tetování nebo jak Rick Genest přežil svou vlastní smrt a proměnil se v zombie. Nechybí zde
  ani osvědčené rubriky, jakými jsou vzory na tetování nebo galerie českých a slovenských tatérů a další zajímavosti.
  Cena:99.00»70.00
 • Stránky: « Předchozí 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 22 Další »