Máte už nějaké tetování?
Ano
Ne
Nějaké plánuji
Nikdy

Novinky

 • Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 Další »
 • Tetování 4/2017

  Magazíny TETOVÁNÍ

  (srpen/září)
  Cena:99.00»80.00
 • Tetování 5/2016

  Magazíny TETOVÁNÍ

  A co vás čeká v předposledním letošním čísle? Nabídneme vám rozhovor s dívkou z titulní strany, německou modelkou a zároveň i tatérkou, která si nechává říkat Bea Fu.
  Připravili jsme také recenzi na momentálně nejprodávanější knihu na našem trhu „Erotic - Tattoo Models“, která je samozřejmě k dispozici v prodeji na našem e-shopu www.tetovani.com.
  Dále vám představíme amerického tatéra Bena Volta, specialistu na neotribal.
  Z konvencí jsme tentokrát navštívili 26th Tattoo Convention v Berlíně a Tattoo Wars v Bratislavě.
  Barun Otrubová si pro vás tradičně připravila hned několik zajímavých článků, tentokrát to jsou: Zvířecí lebky a jejich magický tattoo kult, tetované portréty slavných v jejich životních filmových rolích, Sakura tattoo, co znamená Rupturalismus v tetování, odkud je Lowickie tattoo nebo jak vypadá Glitch tattoo.
  Pavel J. Hejátko vám ve světě tattoo inspirací nabídne malíře Wayna Douglese Barlowa a v pátém dílu seriálu Z historie vám řekne, jak to bylo se vznikem a vývojem tattoo magazínů.
  V tomto čísle najdete ale samozřejmě mnohem více, jako například Step by Step od Tofiho, galerii českých a slovenských tatérů nebo vzory pro tetování a spoustu dalších zajímavostí.
  Přeji vám příjemné chvíle strávené s vaším - naším magazínem Tetování. 
  Cena:99.00»70.00
 • EROTIC Tattoo Models

  Knihy

  Vydavatelství Kruhm Verlag přichází s novou knihou nazvanou Erotic Tattoo Models.

  Cena:850.00»500.00
 • MANDALA

  Knihy

  Cena:850.00»500.00
 • Pin-Up Girls Volume 2

  Knihy

  Cena:850.00»500.00
 • DOTWORK

  Knihy

  Cena:850.00»500.00
 • Tetování 3/2016

  Magazíny TETOVÁNÍ

  A co vás čeká v tomto červnovém čísle? Hned na úvod začneme exkluzivním rozhovorem s potetovanou anglickou modelkou, která si nechává říkat Červená Fox. Dále zde najdete profil polského tatéra jménem Max Pniewski, který žije a tetuje v Anglii. Co se týče článků, tak Barun Otrubová pro vás připravila několik velmi zajímavých, konkrétně to jsou – Tetování z říše snů a fantazie, Mírové symboly v tetování nebo třeba Tetování 2 v 1.Pavel J. Hejátko vás v třinácté části seriálu Tattoo inspirace seznámí s rakouským malířem narozeným v bývalém Československu Peterem Gricem. V třetím díle seriálu Z historie se něco dozvíte o vzniku tattoo motivů. Reportáží je v tomto čísle poněkud více. Přečtete si o 13.ročníku Tattoo Jamu ve Strakonicích, po něm jsme navštivili Krvavý slaďák z pekla – Hell Party, pak jsme vyrazili na 24.ročník Tattoo Convention do Frankfurtu a nakonec na 18.ročník Tattoo Convention do Prahy. Najdete zde samozřejmě také Step by Step od Tofiho, recenzi na novou knihu Pin-Up Girls - Volume 2, galerii našich česko-slovenských tatérů, vzory pro tetování nebo pozvánky na nejbližší tetovací akce, na které můžete vyrazit. Přeji vám příjemné chvíle strávené s vaším - naším magazínem Tetování. A pokud máte zájem o elektronickou verzi magazínu Tetování, tak si ji 
  můžete zakoupit na: www.alza.cz/media/tetovani-d2172273.htm.
  Cena:99.00»70.00
 • Tetování 4/2016

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Ahoj všichni!
  Vítám vás u letošního čtvrtého čísla magazínu Tetování. Jsme v čase prázdnin, polovinu léta máme za sebou, tak doufám, že si ho všichni užíváte na plno. Pro ty z vás, kteří si i přes velká vedra přece jen nechali udělat tetování, nezapomínejte na aftercare s ochranným faktorem - máme zajímavý tip na Protat After Care Sun Screen SPF 30+, je to ochranný krém proti UV záření pro vaše nová i starší tetování. Více informací najdete na našem e-shopu: www. tetovani .com/eshop. Můžete se také těšit na nové zboží oblečení značek Tattoo Fest Brand, které budeme postupně vkládat na e-shop. Pojďme se ale podívat, jaký obsah na vás čeká v tomto letním vydání. Hned na úvod začneme rozhovorem s americkou modelkou jménem Sarah Giampapa. Dále zde najdete rozhovor s Anett the Smurfette, která se letos stala Miss Tattoo Convention Prague. Nechybí ani profil špičkové litevské tatérky Sandry Daukshty, která tetuje ve studiu Evolve Tattoo. Barun Otrubová vás zavede na Tetování z pláže aneb zápisky z cest, vysvětlí vám, co vlastně znamená Tetování zvané Irezumi, také vás seznámí se Stylem: Primitivismus. A v neposlední řadě vás obeznámí s Posvátnou geometrií, Kršna Tattoo nebo také jak se tetují Balijské masky a proč Není tribal jako tribal. Pavel J. Hejátko vás v seriálu Svět tattoo inspirace seznámí s Danielem Ouellettem a v seriálu Z historie vám přiblíží Vznik moderního tetovacího strojku a barev. V tomto čísle najdete ale samozřejmě mnohem více zajímavého jako jsou vzory pro tetování, Step by Step by Tofi, galerii českých a slovenských tatérů nebo třeba pozvánky na nejbližší tetovací akce. Přeji vám pěknou druhou půlku léta a v říjnu opět naviděnou s podzimním číslem. Ještě pro ty, kteří chtějí být s námi stále on-line, tak samozřejmě můžete na naší oficiální stránce: www.facebook.com/tetovani.artmagazin, budeme rádi. A pokud máte zájem o elektronickou verzi magazínu Tetování, tak se podívejte na: www.alza.cz/media/tetovani-d2172273.htm. 
  Cena:99.00»70.00
 • Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 Další »