Máte už nějaké tetování?
Ano
Ne
Nějaké plánuji
Nikdy

Novinky

 • Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 Další »
 • Tetování 2/2016

  Magazíny TETOVÁNÍ

  A co vás čeká v tomto dubnovém čísle? Hned na úvod začneme rozhovorem s potetovanou australskou paní učitelkou z mateřské školky a tattoo modelkou Sarah Mudle. Z českých tatérů se vám tentokrát svou prací pochlubí David Klvač ze studia Our Future Tattoo Brno. Ze zahraničních tatérů vám představíme polského tatéra Jordana Oterskiho, který tetuje v anglickém studiu Scared Art Tattoo Manchester. Jeho zajímavá tvorba určitě uchvátí i vás! Co se týče článků, tak Barun Otrubová pro vás připravila hned několik velmi zajímavých témat, konkrétně to jsou – Disney tattoo, Bodymodifikace - vyšívané portréty, dále Anime / Manga tattoo, King Kong tattoo, co znamená Side Face tattoo, kdo jsou Inkoustové princezny nebo také Renesanční tetování. Pavel J. Hejátko vám v seriálu Z historie přiblíží vznik tetovacích konvencí a v seriálu Tattoo inspirace vám představí polského malíře Zdzislawa Beksinskiho. Nechybí ani reportáž z 21st Tattoo Convention Milano. Najdete zde samozřejmě také Step by Step od Tofiho, galerii českých a slovenských tatérů, vzory pro tetování nebo pozvánky na nejbližší tetovací akce, na které můžete vyrazit. Přeji vám příjemné chvíle strávené s vaším - naším magazínem Tetování.  A pro ty, ktěří s námi chtějí být stále on-line, tak můžete na naší oficiální FB stránce: www.facebook.com/tetovani.artmagazin, budeme rádi. 
  Cena:99.00»70.00
 • Tetování 6/2015

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Co vás čeká v tomto letos již posledním čísle? Na titulní straně můžete vidět krásnou, potetovanou pražandu MOgirl Wasabi. Svým originálním uměním tetování se pochlubí Timur Lysenko původem z Ukrajiny, který momentálně tetuje v Polsku. Z českých tatérů vám dnes představíme Luboše Černého z holického studia Tattoo Art Resistance. Určitě také nepřehlédněte recenzi na novou knihu The True Secret of Tattoo Art, ve které se dozvíte veškeré postupy při tetování. Najdete ji také na našem e-shopu www.tetovani.com. Barun Otrubová vás obeznámí o čem je Aleatorium Project polského tatéra Szymona Gdowicze, seznámí vás se zloději věží - Thieves of Tower, nebo jak to vypadá s tetovanými dekolty po rakovině. Dále vám nabídneme článek o významech typografických a kaligrafických tetování, o vědeckých ilustracích jako tetování nebo z komiksových postav kultovního Batmana, tedy Batman tattoo. V článku Křížková tetování se dozvíte o technice tetování, která vypadá jako by to bylo vyšívané barevnou bavlnkou. A na závěr pro vás Barun připravila článek Tetování á la Jules Verne. Pavel J. Hejátko vám ve světě tattoo inspirace představí Janu Šouflovou a v závěru seriálu Bodyart za mřížemi vám nabídne rarity a kuriozity. Dále pro vás připravil profil Roberta LaSarda, známého a potetovaného hollywoodského herce. Najdete zde i reportáž z šestého ročníku Tattoo Action z České Třebové. Moc děkujeme za vaši podporu a stále nám zasílejte vaše tipy na články a přání na e-mail: artmagazin@tetovani.com
  Cena:99.00»80.00
 • Tetování 1/2016

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Vstoupili jsme do dalšího společného roku 2016 a vám se dostává do rukou první číslo již sedmnáctého ročníku magazínu Tetování. Od minulého roku, kromě tištěné podoby, magazín Tetování vychází také v elektronické podobě - odkaz zde: https:// cs.publero.com/title/tetovani. A teď už k obsahu, tedy co vám nabídneme v tomto čísle. Jako první vás seznámíme s dívkou z titulní strany, s českou tatérkou Lucií Novákovou ze studia Marda Tattoo Company v Brně. Svým originálním uměním tetování se vám pochlubí Santa Perpetua, španělská tatérka tetující v Anglii. V tomto čísle najdete opět další knižní recenzi, tentokrát na knihu Tofi 3D revolution (už nyní k dispozici na našem e-shopu: www.tetovani.com), dále krátký report z Tattoo Show Košice. Na vaše přání bude letos v každém čísle ukázka „Step by Step - by Tofi“ - realizace tetování od návrhu až po finální tetování od špičkového tatéra světové tatoo scény. Jako vždy samozřejmě nechybí spousta zajímavých článků od Barun Otrubové, jako například Tetování spotřebního zboží nebo zajímavý článek o tom, co můžete udělat s tetováním po smrti – třeba ho věnovat do galerie. Jak vypadá Baroque styl, také vám představí novinku Tetování vlasů - mikropigmentaci. Dále si počtete o geometrické posedlosti v podání tatéra Coreya Divina, jak může vypadat realita dočasného tetování po 5 letech, jak se používá tetování v reklamě. Pavel J. Hejátko vám v seriálu Z historie přiblíží vznik Tattoo studií a v seriálu Tattoo inspirace vám představí amerického malíře Larryho Elmora. Martin Rychlík pro vás tentokrát připravil zajímavý článek, jak může pomoci tetování k získání univerzitních diplomů.
  Nechybí zde ani osvědčené rubriky, jakými jsou vzory na tetování nebo galerie českých a slovenských tatérů, pozvánky na akce aj. A pro ty, ktěří s námi chtějí být stále on-line, tak můžete na naší oficiální FB stránce: www.facebook.com/tetovani.artmagazin
  , budeme rádi. 
  Cena:99.00»70.00
 • TOFI 3D Revolution

  Knihy

  Tato jedinečná kniha s názvem 3D Revolution je průřez Tofiho práce na projektu, který začíná skicou na papíře, pokračuje přes dokonale propracovanou 3D počítačovou animaci a končí hotovým tetováním na kůži. Je to neuvěřitelná kniha, která má 145 stran plných fotografií a ilustrací s překvapujícím 3D efektem. 

  Cena:1300.00»690.00
 • Tetování 5/2015

  Magazíny TETOVÁNÍ

  A co vás čeká v předposledním letošním čísle?
  Nabídneme vám rozhovor s dívkou z titulní strany, českou MOgirl, která si nechává říkat Ljoy. Připravili jsme také recenzi na momentálně nejprodávanější knihu na našem trhu „Trash Aquarell“, která je samozřejmě k dispozici v prodeji na našem e-shopu www.tetovani.com. Dále vám představíme německého tatéra a specialistu na Trash style Teda Bartnika ze studia Surf Ink Tattoo. Z konvencí jsme tentokrát navštívili 25th Tattoo Convention v Berlíně a Tattoo Wars v Bratislavě. Barun Otrubová si pro vás tradičně připravila hned několik zajímavých článků a tentokrát to jsou: Proměny portrétů, Polsko jako tattoo velmoc, Camp and Tramp tattoo, Tetování jako ze slabikáře, význam projektu Semicolon, jaké tetování mají členové motorkářských gangů, kdo na sobě nosí 22 tetování zpěvačky Miley Cyrus nebo jakým vývojem a proměnami prošla biomechanika. Pavel J. Hejátko vám ve světě tattoo inspirací nabídne malíře Keitha Parkinsona a v pátém dílu seriálu Bodyart za mřížemi se podíváte na Typologii. V tomto čísle najdete ale samozřejmě mnohem více jako například galerii nebo vzory pro tetování a spoustu dalších zajímavostí.
  Přeji vám příjemné chvíle strávené s vaším - naším magazínem Tetování.
  A pokud máte zájem o elektronickou verzi magazínu Tetování, tak se podívejte na: https://cs.publero.com/title/tetovani.
  Cena:99.00»80.00
 • Maori Bedeutungen

  Knihy

  Polyesien Tattoos
  Cena:850.00»600.00
 • Mandala

  Knihy

  Cena:850.00»500.00
 • Watercolour

  Knihy

  Design byTed

  A4 formát, 50 stran 

  Cena: 800,- Kč / 30,- Euro

  Cena:850.00»500.00
 • Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 Další »