Máte už nějaké tetování?
Ano
Ne
Nějaké plánuji
Nikdy

Novinky

 • Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 Další »
 • Tetování 4/2015

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Hned na úvod začneme rozhovorem s americkou modelkou pocházející z Ukrajiny – Monami Frost, je to teprve dvacetiletá holčina, ale vlastně by se slušelo napsat, že je už velká dáma, protože je vdanou paní a má už čtyřletou dcerku. Nechybí ani profil špičkového španělského tatéra jménem Miguel Angel Bohigues tetujícího ve studiu VTattoo.
  Barun Otrubová vás zavede do světa Surrealistického tetování, vysvětlí vám co vlastně znamená Crazy tattoo, také vás seznámí s
  tetováním na motivy antických bájí. Dále pro vás připravila články o Star Wars tattoo, Twin Peaks tattoo, Vegan tattoo a Tetování podle Tima Burtona. Pavel J. Hejátko vás v seriálu Svět tattoo inspirace seznámí s Jonathonem Earlem Bowserem a v Bodyartu za mřížemi se dozvíte o Detetování. Máme pro vás i tradiční reportáž z tetovací akce, pro tentokrát z pražské konvence 17th Tattoo Convention Prague, spojenou s rozhovorem s Miss Tattoo Convention Prague 2015. V tomto čísle najdete ale samozřejmě mnohem více zajímavého. Přeji vám pěknou druhou půlku léta a v říjnu opět nashle. Ještě pro ty, kteří chtějí být s námi stále on-line, tak samozřejmě můžete na naší oficiální stránce: www.facebook.com/tetovani.artmagazin,
  budeme rádi. A pokud máte zájem o elektronickou verzi magazínu Tetování, tak se podívejte na: https://cs.publero.com/title/tetovani/

  Cena:99.00»80.00
 • Tetování 3/2015

  Magazíny TETOVÁNÍ

  A co vás čeká v tomto červnovém čísle? Hned na úvod začneme rozhovorem s potetovanou modelkou značky Sullen a maminkou dvou dcer, s Bernadette Macias z Kalifornie. Najdete zde profil polského tatéra Macieja Chęsiaka, který žije a tetuje v Irsku. Co se týče článků, tak Barun Otrubová pro vás připravila tentokrát hned několik velmi zajímavých, konkrétně to jsou – Neotribal, Mašličky, diamanty a jiné evergreeny, Trash Polka tattoo nebo třeba Psí tattoo motivy. Pavel J. Hejátko vám nabídne článek Piercing – ozvěny minulosti, v druhé části seriálu Tattoo inspirace vás seznámí s malířem Geraldem Bromem a v třetím díle seriálu Bodyart za mřížemi se dozvíte o výrobě tetování. Nechybí ani reportáž z 23th Tattoo Convention Frankfurt. Martin Rychlík pro vás připravil pokračování seriálu Tetování amerických indiánů s názvem Apocalypto vs. praví Mayové a jejich tetování. Najdete zde samozřejmě také galerii nebo vzory pro tetování a spoustu dalších zajímavostí. Přeji vám příjemné chvíle strávené s vaším - naším magazínem Tetování. A pokud máte zájem o elektronickou verzi magazínu Tetování, tak si ji můžete zakoupit na: https://cs.publero.com/title/tetovani.
  Cena:99.00»80.00
 • Tetování 2/2015

  Magazíny TETOVÁNÍ

  A co vás čeká v tomto dubnovém čísle? Hned na úvod začneme rozhovorem s krásnou francouzskou tattoo modelkou, žijící v Kanadě, Marií Andrée Baril. Z portálu Tattoo Models jsme tentokrát vyzpovídali slovenskou dvacetijednoletou maminku a studentkubratislavské Obchodní akademie Miroslavu Vidovou. Ze zahraničních tatérů vám představíme slovenského tatéra Ladislava Hacela,který žije a tetuje v Anglii.. Co se týče článků, tak tentokrát Barun Otrubová pro vás připravila hned několik velmi zajímavých témat, konkrétně to jsou – Jackalope Tattoo – podivná zvířata, DIY Tattoo Trend, dále Hypnotic Tattoo,Trend: Lumberjack Tattoo, Art Nouveau Tattoo - tetování v secesním stylu nebo Pop-artová tetování. Pavel J. Hejátko pro vás připravil druhé pokračování seriálu Bodyartu za mřížemi s názvem symbolika, také vás v seriálu Svět tattoo inspirace seznámí s tentokrát českým malířem Milanem Fibigrem. Martin Rychlík vás v seriálu Tetování amerických indiánů seznámí s uměním a tatuáží severozápadního pobřeží USA. Dále reportáž z 20th Tattoo Convention Milano a nechybí zde ani osvědčené rubriky, jakými jsou vzory na tetování nebo galerie českých a slovenských tatérů, atd. Také připomínáme, že magazín Tetování vychází i v elektronické podobě na adrese: https://cs.publero.com/title/tetovani, takže si ho můžete stáhnout přímo do vašich počítačů, tabletů nebo i mobilů.
  Cena:99.00»80.00
 • Tetování 1/2015

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Vstoupili jsme do dalšího společného roku 2015 a vám se dostává do rukou první číslo již šestnáctého ročníku magazínu Tetování. Od letošního roku magazín Tetování vychází také v elektronické podobě,https://cs.publero.com/title/tetovani), takže pokud ho ještě nemáte ve svých pc, tabletech nebo mobilech, máte možnost. Také pro vás stále doplňujeme nové zboží na našem e-shopu www.tetovani.com, konkrétními novinkami, jsou např. trička značky Tattoo Fest Brand, pánská i dámská nebo nové Flashbooky velmi žádaných tattoo motivů (jako jsou lebky, muerte, aquarell apod).
  A teď už k obsahu, tedy co vám nabídneme v tomto čísle. Jako první vás seznámíme s dívkou z titulní strany, se slovenskou studentkou umělecké školy a to s Carin Charlottou. Svým skvostným uměním tetování se vám pochlubí Alexander Pashkov, Tattoo - X z města Barnaul v Rusku. V tomto čísle najdete opět další recenzi, tentokrát na knížku Skulls & Bones. Ani v tomto čísle nechybí zajímavé články od Barun Otrubové, jako například Tetování a skateboarding, Boxer (Brass Knuckle Tattoo), Minimalistická tetování, Tajemná soví tetování, Obličejové tetování, Tetování jako součást rodiny, John Rutherford „Maor z Británie“, Tetování inspirovaná ryteckými technikami, Těžké bodymodifikace: Implantáty. Pavel J. Hejátko vám ve světě tattoo inspirace představí Ciruela Cabrala a dále pro vás připravil nový seriál o bodyartu za mřížemi s prvním dílem nazvaným Historie. Martin Rychlík pro vás také připravil nový seriál o tetování amerických indiánů, v prvním díle vám představí Apače.
  Nechybí zde ani osvědčené rubriky, jakými jsou vzory na tetování nebo galerie českých a slovenských tatérů a podobně.
  Cena:99.00»80.00
 • Tetování 6/2014

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Ahoj všichni!

  Rok 2014 se nám blíží ke konci a my jsme velice rádi, že si magazín Tetování udržel vaši přízeň, za což vám, našim věrným čtenářům, patří náš dík. Také vám s radostí oznamujeme, že magazín Tetování vychází i v elektronické podobě na adrese:https://cs.publero.com/title/tetovani, takže si ho můžete stáhnout přímo do vašich počítačů, tabletů nebo i mobilů. To je na úvod asi tak vše a teď už k tomu, co vás čeká v tomto letos již posledním čísle. Na titulní straně můžete vidět krásnou, potetovanou provozní tetovacího studia HELL.cz v Praze Míšu Steffi, která se jako jediná žena v České republice může pyšnit elfími uši. Svým originálním uměním tetování se pochlubí Ivana Beláková původem ze Slovenska, která momentálně tetuje v Los Angeles. Určitě nepřehlédněte recenzi na novou knihu plnou pin-upek. Barun Otrubová vás zavede do tetování z pravěku, osvětlí vám, jakou roli může mít tetování při porodu a jak to vypadá s tetováním v hudebním průmyslu. Zjistila pro vás význam motivu vytetovaného majáku anebo také jaký význam má tetování vlka. Seznámí vás s potetovanou legendou Horace Ridlerem alias The Great Omim a co vedlo k bodymodifikacím Paula Unstoppableho. Dále pro vás připravila článek Geometrické symboly v tetování a nakonec vás provede jedním bizarnějším tématem, jakým je skarifikace. Pavel J. Hejátko vám ve světě tattoo inspirace představí Todda Lockwooda, dále pro vás zjistil, že kanadská věznice Bath jako první povolila trestancům tetování a ve článku Bible kontra zdobení těla s vámi probere myšlenky písma svatého v kontextu reality 21. století. Najdete zde i reportáž z Tattoo Session Silessia Opava a Tattoo Show Košice. Za celou redakci přeji všem potetovaným veselé Vánoce, bohatého Ježíška, vše NEJ a ještě více kérek do nového roku 2015!

  Cena:99.00»70.00
 • Tattoo Index 1/2008

  Tattoo Index

  Speciální vydání magazínu Tetování s názvem Tattoo Index. Žádné články jen a jen samé tetování, která jsou tématicky rozdělena podle druhů tetování.
  Cena:95.00»80.00
 • Tetování 5/2007

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Cena:89.00»40.00
 • Tetování 3/2007

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Cena:89.00»40.00
 • Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 Další »