Máte už nějaké tetování?
Ano
Ne
Nějaké plánuji
Nikdy

Novinky

 • Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21 Další »
 • Religion

  Knihy

  A4 formát, 88 stran 

  Cena: 800,- Kč / 30,- Euro

  Cena:800.00
 • Sergey C-Nut

  Knihy

  A4 formát, 100 stran 

  Cena: 1000,- Kč / 40,- Euro

  Cena:1000.00
 • Trash Style Vol. 2

  Knihy

  Design byTed

  A4 formát, 48 stran 

  Cena: 800,- Kč / 30,- Euro

  Cena:800.00
 • TOFI 3D Revolution

  Knihy

  Tato jedinečná kniha s názvem 3D Revolution je průřez Tofiho práce na projektu, který začíná skicou na papíře, pokračuje přes dokonale propracovanou 3D počítačovou animaci a končí hotovým tetováním na kůži. Je to neuvěřitelná kniha, která má 145 stran plných fotografií a ilustrací s překvapujícím 3D efektem. 

  Cena:1250.00
 • Trash Aquarell

  Knihy

  Po obrovském úspěchu knihy Aquarell vám dnes chceme představit zbrusu novou knihu Trash Aquarell, od vydavatele Krum Verlag, ve které najdete na 80 stranách velikosti A 4, ten nejlepší výběr ze spojení stylů Trash a Aquarell od renomovaných tattoo umělců v té nejvyšší kvalitě a efektivní velikosti. Najdete v ní nespočet různých motivů vhodných k tetování, které jsou dnes hodně moderní a tím pádem i hodně žádané. Tato kniha by neměla chybět v žádném tetovacím studiu ke každodenní práci i inspiraci. Kniha Trash Aquarell je vhodná jak pro fanoušky tetování, stejně tak i pro profesionální tetovací umělce.

  Cena:800.00
 • Tetování 5/2015

  Magazíny TETOVÁNÍ

  A co vás čeká v předposledním letošním čísle?
  Nabídneme vám rozhovor s dívkou z titulní strany, českou MOgirl, která si nechává říkat Ljoy. Připravili jsme také recenzi na momentálně nejprodávanější knihu na našem trhu „Trash Aquarell“, která je samozřejmě k dispozici v prodeji na našem e-shopu www.tetovani.com. Dále vám představíme německého tatéra a specialistu na Trash style Teda Bartnika ze studia Surf Ink Tattoo. Z konvencí jsme tentokrát navštívili 25th Tattoo Convention v Berlíně a Tattoo Wars v Bratislavě. Barun Otrubová si pro vás tradičně připravila hned několik zajímavých článků a tentokrát to jsou: Proměny portrétů, Polsko jako tattoo velmoc, Camp and Tramp tattoo, Tetování jako ze slabikáře, význam projektu Semicolon, jaké tetování mají členové motorkářských gangů, kdo na sobě nosí 22 tetování zpěvačky Miley Cyrus nebo jakým vývojem a proměnami prošla biomechanika. Pavel J. Hejátko vám ve světě tattoo inspirací nabídne malíře Keitha Parkinsona a v pátém dílu seriálu Bodyart za mřížemi se podíváte na Typologii. V tomto čísle najdete ale samozřejmě mnohem více jako například galerii nebo vzory pro tetování a spoustu dalších zajímavostí.
  Přeji vám příjemné chvíle strávené s vaším - naším magazínem Tetování.
  A pokud máte zájem o elektronickou verzi magazínu Tetování, tak se podívejte na: https://cs.publero.com/title/tetovani.
  Cena:99.00»80.00
 • Maori Bedeutungen

  Knihy

  Polyesien Tattoos
  Cena:800.00
 • Blumen

  Knihy

  Cena:800.00
 • Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21 Další »