Máte už nějaké tetování?
Ano
Ne
Nějaké plánuji
Nikdy

Novinky

 • Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 14 Další »
 • Tetování 2/2007

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Cena:89.00»40.00
 • Tetování 4/2006

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Cena:89.00»40.00
 • Tetování 5/2014

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Ahoj všichni! Opět po dvou měsících jsme tu a zdravíme všechny čtenáře magazínu Tetování do podzimního času! 
  A co vás čeká v předposledním letošním čísle? Nabídneme vám exkluzivní rozhovor s americkou kráskou a mezinárodní pin up modelkou z titulní strany - s Miss Mischief. Připravili jsme také recenzi na knihu, „Aquarell“, která je samozřejmě k dispozici v prodeji na našem e-shopu www.tetovani.com. Dále vám mistr David Hale z Ameriky předvede své ilustrace v tetování. Z konvencí jsme tentokrát navštívili 24th Tattoo Convention v Berlíně a Tattoo Wars v Bratislavě. Barun Otrubová si pro vás tradičně připravila hned několik zajímavých článků a tentokrát to jsou: Konec tetování v US Army!?, Okultní symboly v tetování, Evergreen v tetování - Ďábel, Latinskoamerická tetování, Tetování koruny nebo také jak si představuje moderní pin-upky Carla Wyzgala, ilustrátorka a akvarelová malířka z Chicaga. V magazínu najdete také článek o Diskriminaci ve světě tetování nebo jaký význam má tetování Hamsy – Fátiminy ruky, dále zajímavý, oblíbený a momentálně velmi žádaný styl tetování ve článku Když geometrie potká realistiku, také něco o Moderním tattoo klišé nebo příběh Olive Oatmanové. Seznámíme vás s tetováním kmene Makondů a představíme Nový kult - Cat Tattoo alias Cattoo. Pavel J. Hejátko vám ve světě tattoo inspirací nabídne malíře Michaela Whelana. Najdete zde samozřejmě také galerii nebo vzory pro tetování a spoustu dalších zajímavostí.
  Cena:99.00»70.00
 • Tetování 4/2014

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Ahoj všichni!
  Vítáme vás u letošního čtvrtého čísla magazínu Tetování. Polovinu léta máme za sebou, tak doufáme, že si ho všichni užíváte na plno. Pro ty z vás, kteří si i přes velká vedra přece jen nechali udělat tetování, nezapomínejte na krém s ochranným faktorem - máme zajímavý tip na Protat After Care Sun Screen SPF 30+ (je to ochranný krém proti UV záření pro vaše nová i starší tetování). Více informací najdete na našem e-shopu:www.tetovani.com/eshop. Můžete se také těšit na nové zboží - oblečení značek Tattoo Fest Brand a Yakuza, které budeme postupně na našich stránkách přidávat a doplňovat.
  Pojďme se ale podívat, jaký obsah na vás čeká v tomto čísle. Začneme rozhovorem s českou dívkou z titulní strany Romanou Sedlickou - moderátorkou rádia Hiphopstage a s Martinem Dražilem - bmx flatland riderem a trenérem. Z portálu TM Cz/Sk jsme tentokrát vybrali slovenskou studentku Veve Wolf. Dále vám představíme nového modela Rickiho Halla, který dnes hýbe světem modelingu svým tetovaným tělem, plnovousem, precizně střiženým účesem a celé to doplňuje gentlemanským stylem. Nechybí ani profil špičkového polského tatéra Piotra „Deadi“ Dedela tetujícího v londýnském studiu Extreme Needle. Samozřejmě najdete i tradiční reportáže z akcí, pro tentokrát z pražské konvence 16th Tattoo Convention Prague, spojenou s rozhovorem s Miss Tattoo Convention Prague. Barun Otrubová vás zavede do světa aquarelového tetování, vysvětlí vám co vlastně znamená Dotwork tattoo, také vás seznámí s mexickými gangy a jejich tetováním. Dále pro vás připravila články o Moko Mokai – tetované hlavy maorské, Tatér lékařem nebo jaký význam má tetování lva. Více už uvnitř časopisu…a v říjnu opět na viděnou!
  Cena:99.00»70.00
 • Pin-Up Girls

  Knihy

  Pin-Up Girls Vol.1

  Velikost: 21 cm x 29,7 cm 

  80 stran 

  Text v němčině

  Cena: 800,- Kč / 30,- Euro 

   

  Cena:850.00»500.00
 • Maori

  Knihy

  Maori Vol.1

  Velikost: 21 cm x 29,7 cm  

  84 stran

  Text v němčině

  Cena:  800,- Kč / 30,- Euro 

   

  Cena:850.00»600.00
 • Tetování 3/2014

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Všechny čtenáře vítáme u červnového čísla magazínu Tetování 3/2014. A co vás v něm čeká? Hned na úvod začneme rozhovory s dvěmi potetovanými kráskami z TattooModels Cz/Sk. Se slovenskou Suicide Girl Henikou, která je zároveň dívkou z titulní strany a Mirkou Hricovou také ze Slovenska. Najdete zde profil českého tetovacího studia z Chebu – Ozzy Tattoo, ve kterém tetuje Standa Kolouch. Co se týče článků, tak Barun Otrubová pro vás připravila, jako vždy, hned několik velmi zajímavých témat, konkrétně to jsou: Mandala – nový trend v tetování, Tetování tygra, Legenda: George Burchett, Tattoo Education – školy a vzdělávání, Slovanská tetování, Hand tattoo, určitě je také velmi zajímavý článek o Isobel Varley – příběh inkoustové babičky. Pavel J. Hejátko vás provede druhou částí přírodního ošetřování tetování a v druhé části seriálu Tattoo inspirace vás seznámí s malířem Christosem Achilleosem. Nechybí ani reportáže z 12th Tattoo Jam Strakonice a z 22th Tattoo Convention Frankfurt. Najdete zde samozřejmě také galerii nebo vzory pro tetování, a spoustu dalších zajímavostí. Přejeme vám příjemné chvíle strávené s vaším - naším magazínem Tetování.
  Cena:99.00»70.00
 • Tetování 2/2014

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Milí čtenáři, velice se omlouváme za menší zpoždění nového dubnového čísla Tetování. A co vás čeká v tomto dubnovém čísle? Hned na úvod začneme rozhovorem s krásnou německou tattoo modelkou Makani Terror, se kterou se můžete letos v květnu setkat na pražské konvenci. Z portálu Tattoo Models jsme tentokrát vyzpovídali nastávající maminku Vendulu Machovičovou z Děčína. Ze zahraničních tatérů vám představíme polského tatéra Piotra „Gie“ Nosika, žijícího ve Skotsku. Jeho zajímavá tvorba určitě uchvátí i vás! 
  Co se týče článků, tak Barun Otrubová pro vás připravila hned několik velmi zajímavých témat, konkrétně to jsou: Kontraindikace tetování aneb kdy mu říci ne, Kořeny japonského tetování, dále Plachetnice nejen pro námořníky, Symbolika tetovaných růží, Tetování v těhotenství, Tetování ze stříbrného plátna, Vikinská tetování, Pam Nash – první dáma tetování nebo také Tattoo Postcards. Určitě velmi zajímavý a poučný článek o „Zakázaných motivech“ v tetování, stojí rozhodně za přečtení. Pavel J.Hejátko pro vás připravil článek o přírodním ošetření tetování nebo vás v seriálu Svět tattoo inspirace seznámí s americkým malířem Frankem Frazzetou. Nechybí ani reportáže z 19th Tattoo Convention Milano. Najdete zde samozřejmě také galerii nebo vzory pro tetování, a spoustu dalších zajímavostí. Přejeme vám příjemné chvíle strávené s vaším - naším magazínem Tetování.
  Cena:99.00»70.00
 • Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 14 Další »