Máte už nějaké tetování?
Ano
Ne
Nějaké plánuji
Nikdy

Novinky

 • Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 Další »
 • Tetování 1/2014

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Ahoj všichni, vstoupili jsme do dalšího společného roku 2014 a vám se dostává do rukou první číslo již čtrnáctého ročníku magazínu Tetování. Od letošního roku bude magazín Tetování vycházet také v elektronické podobě, takže se máte určitě na co těšit. Tak, jak jste si zvykli loni, bude i letos uvnitř každého čísla dívka z České nebo Slovenské republiky, kdy nejen pro tyto účely jsme rozjeli projekt nazvaný Tattoo Models Cz/Sk -www.tattoomodels.cz/sk. Také pro vás stále doplňujeme nové zboží na našem e-shopu www.tetovani.com
  A teď už o obsahu, tedy co vám nabídneme v tomto čísle. Jako první vás seznámíme s českou dívkou z titulní strany, a to s Anett the Smurfette. Pro vnitřní profil tohoto prvního letošního čísla jsme tentokráte vybrali muže, Davida Loukotku, závodníka, který reprezentuje Českou republiku v Hydro GP. Svým uměním tetování se vám pochlubí Iwan Yug z Moskvy a nepřehlédněte ani reportáž z 4th Tattoo Convention v Bruselu. Ani v tomto čísle nechybí zajímavé články od Barun Otrubové, jako například Funkce tetování v soudobé společnosti, Když se tetuje jednorožec - Unicorn Tattoo, Game Tattoo - tetování z PC a videoher, Péče o tetování - fakta a mýty, Tetovací šablony – stencils, Tetování zvířat - kontroverze versus identifikace, Tetování Eskymáků, Tetování z cirkusu, Vězeňská tetování nebo jak Rick Genest přežil svou vlastní smrt a proměnil se v zombie. Nechybí zde
  ani osvědčené rubriky, jakými jsou vzory na tetování nebo galerie českých a slovenských tatérů a další zajímavosti.
  Cena:99.00»70.00
 • Tetování 6/2013

  Magazíny TETOVÁNÍ

  6/2013
  Co vás čeká v tomto letos již posledním čísle magazínu Tetování?
  Na titulní straně můžete vidět krásnou potetovanou německou modelku DaSuesse. Z Tattoo Models Cz/Sk jsme tentokrát vyzpovídali slečnu Ingrid Cherie ze Slovenska.
  Svým uměním tetování se pochlubí Ivan Bukharov z Moskvy. Určitě nepřehlédněte recenzi na novou knihu Black Tattoo Art 2 z produkce Edition Reuss, je to pokračování velmi úspěšné knihy Black Tattoo Art. Barun Otrubová vás zavede mezi lovce lebek a seznámí s tetováním kmene Mundurukú. Osvětlí vám, co obnáší založení živnosti na Piercing. Jestli se dá tetovat oční bulva se dozvíte v článku Eyeball Tattoo. Zjistila pro vás také 10 nejtetovanějších
  míst na těle, seznání vás s Julií Gnuse, která měla takzvanou upíří nemoc a proto se nechala celá potetovat. Dále pro vás připravila Kouzlo jménem Tattoo Flash, Nápisy v tetování, Geometrický Tattoo Styl, Cestovatelská tetování, Oldschool vs Newschool, nebo Tetování z ptačí říše. Najdete zde i reportáže z konvencí, 16th Tattoo Expo Barcelona a 4th Tattoo Action Česká Třebová.
  Za celou redakci vám přejeme veselé Vánoce, bohatého Ježíška, vše NEJ a ještě více kérek do nového roku 2014. Váš magazín Tetování.
  Cena:99.00»60.00
 • Tetování 5/2013

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Co vás čeká v předposledním letošním čísle? Tentokrát vám nabídneme exkluzivní rozhovor s holandskou kráskou z titulní strany- s Katy Gold. Z portálu Tattoo Models Cz/Sk jsme tentokrát vyzpovídali dívku ze Slovenska, Ann Van Garrett. Co se týče recenzí na knihy, ani ty nebudou chybět - německé nakladatelství Edition Reuss vydalo další dvě knihy a tak vám na jednu z nich, konkrétně na „Day of the Dead Tattoo“, přinášíme recenzi. Dále vám své umění tetování předvede mistr Stefano Alcantara z Peru, který dnes žije a tetuje v New Yorku. Barun Otrubová si pro vás tradičně připravila hned několik zajímavých článků: Aftercare - rychlé hojení a krásné barvy, Hazzard Tattoo, Mike Belzel - tetování na dřevě, dále také něco o tetovacích jehlách, o životě Kat von D nebo seznámení s tetováním gangu MS 13. Pavel J. Hejátko vám pak osvětlí, jak to bylo a je se světovými piercing organizacemi nebo prozradí, co znamená Che Guevara tattoo. Najdete zde samozřejmě také galerii nebo vzory pro tetování a spoustu dalších zajímavostí. Přeji vám příjemné chvílestrávené s vaším - naším magazínem Tetování.
  Cena:99.00»60.00
 • Day of the Dead Tattoo Artwork Collection

  Knihy

  Skulls, Catrinas, Cult and Culture of the Dead
  Cena:1950.00»800.00
 • Tetování 4/2013

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Srpnové číslo s větším počtem článků! 
  Hned na úvod začneme rozhovorem s dívkou z titulní strany Michaelou Bubeníkovou ze Slovenska. Z českých dívek jsme z modelingového portálu Tattoo Models Cz/Sk vybrali 26letou Alici Heinzovou, z České republiky. Dále vám představíme Lucky Diamonda Riche, který se v roce 2006 zapsal do Guinnessovy knihy rekordů jako nepotetovanější muž světa. Někteří z vás ho mohli potkat na různých evropských konvencích, kde předvádí svá cirkusová vystoupení a freakshow. Nechybí ani profil špičkového amerického tatéra Rona Russa a ukázky jeho prací. Samozřejmě najdete i tradiční reportáže z akcí, pro tentokrát z pražské konvence 15th Tattoo Convention Praha, spojenou s Miss Tattoo Convention Praha. Barun Otrubová vás zavede do světa komiksového tetování, také vás seznámí s mořeplavcem jménem Jules Dumont d‘Urville – a jeho cestami za tetováním. Dále pro vás připravila následující články: o Henně, Neotradicional tattoo, Labužnická tetování nebo Tetování podle povolání. Vysvětlí vám, co vlastně znamená WhiteInk Tattoo a v neposlední řadě vás seznámí s věčným tématem v tetování – Písmem. Nakonec vás provede jedním bizarnějším tématem - Tetováním pohlavních orgánů. Pavel J. Hejátko pro vás zpracoval článek Piercing – mystifikace a realita. A spoustu dalšího už se dočtete v našem -vašem magazínu Tetování.
   
  Cena:99.00»60.00
 • Protat After Care Sun Screen SPF 30 - momentálně vyprodaný

  Přípravky na ošetřování čerstvého tetování

  Dokonale ochrání vaše nové i starší tetováni proti slunečnímu záření. Svými ochrannými vlastnostmi podporuje barevnou stabilitu pigmentu a zároveň blokuje vznik volných radikálů a posiluje přirozené ochranné vlastnosti kůže. 
  Cena:290.00
 • Tetování 3/2013

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Na co se můžetě těšit v tomto červnovém čísle? Hned na
  úvod začneme rozhovory s dvěmi potetovanými
  kráskami z TattooModels Cz/Sk (odkud vybíráme
  zajímavé tváře do našeho magazínu). S Lulu Jung
  z České republiky, která je zároveň dívkou z titulní
  strany a Marijanou Labadievou ze Slovenska, které
  pro vás vyzpovídala Petra Slavíková.
  Najdete zde profil slovenského tetovacího studia
  z Bratislavy - Rooster Tattoo, ve kterém tetují
  – Michal, Marek a Bastard. Ze zahraničních tatérů
  jsme tentokrát vybrali jihokorejského tatéra
  Khana žijícího v Japonsku. Jeho excelentní tvorba
  určitě uchvátí i vás! Co se týče článků, tak Barun
  Otrubová pro vás připravila celkem čtyři velmi zajímavá
  témata, konkrétně to jsou – Reportáž z Hell
  Party 7, Kultovní motiv – lebka, dále Příběh tetovacích
  barev, určitě je také velmi zajímavý
  a poučný článek o tom, jak si založit tetovací
  studio. Pavel J. Hejátko vás seznámí s ještěrčím
  mužem, který si nechává říkat Lizardman. Nechybí
  ani reportáže z 11st Tattoo Jam Strakonice a z 21st
  Tattoo Convention Frankfurt. Lukáš Chmela pro
  vás navštívil a seznámí vás s průběhem soutěže v
  Badypaintingu – Bodyart 2013 – Stověžatá Praha.
  Najdete zde samozřejmě také galerii nebo vzory
  pro tetování, a spoustu dalších zajímavostí.
  Cena:99.00»60.00
 • Tetování 2/2013

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Nové číslo přináší mnohem bohatší obsah, více článků a celkově našlapanější vydání s novou grafikou!
  Stále nám také píšete dotazy, co je třeba udělat pro to, abyste mohli být na titulní straně magazínu. Nejdůležitější je mít aktivní profil na modelingovém portále Tattoo Models Cz/Sk, ze kterého vybíráme zajímavé tváře do magazínu Tetování, stejně jako jsme pro toto číslo vybrali slečnu z titulky Alex Deluxe z Hradce Králové. V samotném čísle pak najdete profil pražského tetovacího studia Bobek Tattoo, ve kterém tetuje Peter Bobek a Petra Hlaváčková. Podíváme se i do polského studia Ink – ognito, ve kterém působí Tomasz Tofi Torfinski. Přinášíme samozřejmě i reportáže, tentokrát z 3th Tattoo Convention Brussels 2012 a 18th Tattoo Convention Milano 2013. Co se týče článků, tak Barun Otrubová pro vás připravila celkem 6 velmi zajímavých témat, konkrétně to jsou - Aby tetování nebolelo, Diagnóza: Strach z jehel a krve, Rituál zvaný suspension, Tetování skotských klanů, Gypsy tattoo a Náboženská tetování. Určitě také nepřehlédněte profil dívky Mirky Kuikové z Tattoo Models Cz/Sk, vzory na tetování nebo galerii českých a slovenských tatérů a další zajímavosti. Zavítat můžete i na náš E-shop, kde pořád doplňujeme nové zboží, kde najdete například trička, mikiny značky Osok nebo i magazínu Tetování, dále knihy a různé zahraniční magazíny o tetování, piercingu nebo třeba i tetovací strojky, přípravky na ošetření čerstvého tetování značky ProTat a podobně. Pokud máte nějaké zajímavé tipy na články, které by vás zajímaly a chtěly jste si o tom přečíst, tak nám neváhejte napsat na náš mail: artmagazin@tetovani.com
  Cena:99.00»60.00
 • Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 Další »