Máte už nějaké tetování?
Ano
Ne
Nějaké plánuji
Nikdy

Novinky

 • Stránky: « Předchozí 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
 • Tetování 1/2013

  Magazíny TETOVÁNÍ

  A co vás čeká v tomto letos prvním čísle magazínu Tetování...?
   Jako první vás seznámíme s českou dívkou z titulní strany Helenou Spox. A pro vnitřní profil tohoto prvního letošního čísla jsme vybrali také dívku z České republiky, Sanny BlueRazor. Dále vám nabídneme české tetovací studio Lior Ink z Jesenice nebo řeckého tatéra Alexe Gotzu a jeho exkluzivní tvorbu jak tetování tak kreseb, které opravdu stojí za to! Nepřehlédněte ani reportáž z 22th Tattoo Convention v Berlíně. Pavel Josefovič Hejátko vás tentokrát provede fantastickým světem Salvadora Dalího. Ani v tomto čísle nechybí další zajímavé články od Barun Otrubové, jako například 10 nejbolestivějších míst v tetování, Tetování sportovců nebo Kdy se tetování nehodí. Německé nakladatelství Edition Reuss vydalo další knihu s názvem Magical tattoos and scarifications, tak nechybí samozřejmě rezence a Inko o samotné knize. A pouze v tomto čísle můžete soutěžit o volné vstupy na pekelnou Hell Party, která vypukne 13.4. 2013 (více na str.43). Nechybí zde ani osvědčené rubriky jako vzory na tetování nebo galerie českých a slovenských tatérů, aj.
  Cena:99.00»60.00
 • Tetování 6/2012

  Magazíny TETOVÁNÍ

  A co vás čeká v tomto letos již posledním čísle magazínu Tetování...? Na titulní stranu jsme z modelingového portálu TattooModels Cz/Sk tentokrát vybrali Slovenku, krásnou potetovanou piercerku Ivu, z teto
  vacího studia Psycho v Prievidzi, dále jsme z TattooModels Cz/Sk vyzpovídali také sympatickou 26letou slečnu z České republiky ze Zábřehu, Lenku. Seznámíme vás s bratislavským studiem Delirium a s jeho tatéry. Svým uměním tetování se pochlubí také Mario Hartmann z berlínského studia Illustration In Skin. Určitě nepřehlédněte recenzi na novou knihu Horikazu z produkce Edition Reuss. Barun Otrubová vám tentokrát osvětlí, co obnáší povolání tatéra a jestli tetovaní můžou darovat krev či plazmu. Najdete zde i reportáže z konvencí, 15th Tattoo Expo Barcelona, 3th Tattoo Action Česká Třebová nebo také 1st Warm Up Tattoo Show Košice a 1st Tattoo – Music Session Holýšov. 

  Cena:99.00»60.00
 • Tetování 5/2012

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Opět po dvou měsících zdravíme všechny naše čtenáře magazínu Tetování! Co vás tentokrát čeká u předposledního letošního čísla? Nabídneme vám exkluzivní rozhovor slečny z titulní strany Miky Waldorf, kterou jsme i tentokrát vybrali 
  z modelingového portálu Tattoo Models Cz/Sk. Dále jsme z Tattoo Models Cz/Sk vyzpovídali, poprvé i kluka, Jakuba Zítku. Také zde najdete exkluzivní reportáž z 2nd Tattoo Parade ze slovenské Prievidze 2012. Dále vám své umění tetování předvede mistr všech mistrů Dmitriy Samohin z ukrajinské Oděsy. Barun Otrubová pro vás tentokrát připravila hned několik zajímavých článků - UV Tattoo – zářivé i neviditelné umění, Tetování ve studiu versus doma, Krásky z plakátu aneb Pin up girls tattoo nebo také exkluzivní článek Lékařská vyšetření versus tetování. Samozřejmě zde najdete vzory a desigeny pro tetování, galerii a spoustu dalších zajímavostí ze světa bodyartu… Také jsme na náš e-shop www.tetovani.com vložili nové desigeny mikin a triček zn. Osok.
  Cena:99.00»60.00
 • Tetování 4/2012

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Na co se můžete těšit v tomto čísle magazínu Tetování? Tak např. na exkluzivní rozhovor s dívkou z titulní strany slovenkou Danou Máčekovou Babušíkovou. Z českých dívek jsme tentokrát z modelingového portálu Tattoo Models Cz/Sk pro vás vybrali 23letou Adrianu Haringovou. Dále vám představíme Roniho Lachowicze, který svou bodymodifikaci dohnal až do extrému tím, že se nechal kompletně předělat z muže na ženu. Nechybí ani profil špičkového maďarského tatéra Sándora Pongora, od kterého máme také titulní stranu Tattoo Indexu pro tento rok. Samozřejmě zde najdete reportáže z konvencí – 7th Tattoofest Krakow a 14th Tattoo Convention Prague. Barun Otrubová vás tentokrát zavede do světa Street Artu a také vás seznámí s motivy Viva la Muerte.
  Cena:99.00»50.00
 • Tetování 3/2012

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Na co se můžete těšit v tomto čísle magazínu Tetování? Začneme zajímavou reportáží s italskou modelkou Francescou Du Demon, která je zároveň dívkou z titulní strany. Dále s českou dívkou z Tattoo Models, Monikou Žižkovou. A od příštího čísla budeme vybírat cover girl už pouze a jen z Tattoo Models Cz/Sk, takže všichni kdo máte zájem nezapomeňte se registrovat na webové adrese: www.tattoomodels.cz/sk . Dále zde najdete profil českého tatéra z pražského studia Tattoo Stanley, který si říká Maťo a také profil slovenského studia Tattoo Ropa z Velkýho Krtíše. Nechybí ani reportáže z 10th Tattoo Jam Strakonice, z 20th Tattoo Convention Frankfurt a také z 13th Tattoo Expo Roma. Lukáš Chmela pro vás navštívil soutěže v Badypaintingu – Alfons Mucha na kůži aneb Bodyart 2012. Najdete zde samozřejmě také galerii tetování, recenzi na knihu Conserving a spoustu dalších zajímavých věcí ze světa bodyartu. 
  Cena:99.00»60.00
 • Tetování 2/2012

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Na co se můžete těšit v tomto čísle magazínu Tetování? Nabídneme vám exkluzivní rozhovor slečny z titulní strany Terezy Navratové z Opavy. Dále zde najdete profil slovenského tetovacího studia Pagan Tattoo z Liptovského Mikuláše a rakouské tatérky Evy Schatz. Také vám přinášíme reportáž z 17th Tattoo Convention Miláno 2012 a tyto následující články: Ženy ve světě tetování a exkluzivní článek o dobře se rojíždějícím modelingovém portále Tattoo Models Cz/Sk (www.tattoomodels.cz) od naší nové redaktorky Barun Otrubové. Určitě také nepřehlédněte profil dívky ze Slovenska Kristiny Bezákové, vzory na tetování nebo galerii českých a slovenských tatérů. Ještě připomínáme, že v květnu vyjde další v pořadí již šesté speciální vydání Tattoo Index, které všichni už určitě dobře znáte, takže se máte na co těšit…
  Cena:99.00»50.00
 • Tetování 1/2012

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Na co se můžete těšit v letošním prvním čísle magazínu Tetování? Představíme vám dívku z titulní strany Carlin Mimicri pocházející z německého Frankfurtu, letos nově vás v každém čísle budeme seznamovat s jednou dívkou z České nebo Slovenské republiky - do tohoto čísla jsme vybrali dívku z České republiky, Veroniku Krausovou z malého města Ostrov nedaleko Karlových Varů. Dále vám nabídneme rozhovor s pirátem - českým stavěčem tetovacích strojků Tomášem Khajlem, slovenské tetovací studio Sakuri Tattoo z Trnavy a francouzského tatéra žijícího v Montrealu v Kanadě Olyho Angera. Nepřehlédněte ani reportáž z 21th Tattoo Convention v Berlíně. Travelin Mick vás tentokrát zavede až na kelabitskou plošinu na Borneu. Samozřejmě zde najdete ještě vzory na tetování, galerii českých a slovenských tatérů, atd… Na náš e-shop www.tetovani.com jsme přidali nové knihy a zahraniční magazíny o tetování.
  Cena:99.00»60.00
 • Tetování 6/2011

  Magazíny TETOVÁNÍ

  Cena:99.00»50.00
 • Stránky: « Předchozí 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »