Máte už nějaké tetování?
Ano
Ne
Nějaké plánuji
Nikdy

Obchodní podmínky

Provozovatel e-shopu

Art Magazín TETOVÁNÍ, P.O.Box 9, Přerov 5, PSČ 750 05


Dodací podmínky

Zboží je doručováno dopravní službou, kterou zákazník zvolí při vytváření objednávky. Objednávka je obvykle doručena do 5 pracovních dnů. Pokud se stane, že zboží není na skladě, nebo je dočasně vyprodáno, informujeme (většinou telefonicky) do 24 hodin o této skutečnosti zákazníka a upřesníme termín dodání. V tomto případě má zákazník právo na zrušení své objednávky a případné vrácení peněz, pokud platba za zboží již proběhla.  Art Magazín TETOVÁNÍ a jeho partneři si vyhrazuje právo na zvolení jiného druhu přepravy, pokud si to vyžadují okolnosti (hmotnostní limity přepravců, rozměrové limity). Případné navýšení ceny dopravy hradí zákazník-objednatel. Ceny přepravy pro konkrétní objednávku jsou vždy uvedeny v potvrzení objednávky zaslané našimi referenty prodeje.

Art Magazín TETOVÁNÍ si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O případné delší expediční lhůtě bude zákazník neprodleně informován e-mailem, nebo telefonicky.

Platba

Dobírkou - platba hotově při převzetí zboží
Platba předem - platba na bankovní účet. Jen po předchozí domluvě.

Osobní odběr - dle tel.domluvy. Viz kontakt.

Ceny jsou uvedeny bez ekologického poplatku PHE a ExW provozovny dodavatele

Doprava

Profi / Obchodní balík - objednávky jsou doručovány Českou poštou do 24 hodin. V případě nezastižení adresáta je zásilka uložena na nejbližší poště, kde je ji možné vyzvednout. Pro zboží do hmotnosti max. 30 Kg (nejdelší strana max. 240 cm, součet délky, šířky a výšky zásilky pravidelných tvarů max. 300 cm).
Osobní odběr - osobní odběr je možný dle tel.domluvy. Viz kontakt.


Záruka

Pokud není uvedeno jinak, je na zboží poskytována záruka 24 měsíců. Záruka 24 měsíců se nevztahuje na výrobky, jejichž životnost je kratší než vlastní záruka. V tomto případě je záruka 24 měsíců poskytována na skryté vady výrobku. V případě neoprávněné reklamace je možné účtovat manipulační poplatek ve výší 200 Kč bez DPH.

Záruku je možné uplatnit

Přímo v autorizovaných servisech výrobce, které jsou uvedeny v záručním listu.

V provozovnách firmy Art Magazín TETOVÁNÍ nebo zasláním reklamace spolu s kopií daňového dokladu a popisem závady na naší adresu - viz. kontakt.

Veškeré reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem platným v ČR.

Poskytnutá záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Prodávající nepřebírá odpovědnost za vady vyplývající z běžného opotřebování výrobků, za vady vzniklé neodborným používáním výrobků a chybnou manipulací s nimi, ani za škody způsobené vnějšími událostmi (tzv. vyšší moc). Na tyto vady se poskytnutá záruka nevztahuje!

Zboží je možné vrátit do 14-ti dnů bez udání důvodu, za předpokladu že je nepoškozené a v původním obalu. Tato lhůta se nevztahuje na zboží odebrané při osobním odběru. Reklamace vyřizuje: eshop@tetovani.com.

 

Současně s reklamovaným zbožím a popisem závady je nutné předložit i příslušný doklad o jeho nákupu (paragon, fakturu). 

 

Zrušení objednávky

 

Objednávku je možné zrušit bezprostředně po zadání objednávky a to buď telefonicky, nebo e-mailem. V případě, že bylo zboží již zaplaceno, bude poukázaná částka vrácena zpět na účet zákazníka. Pokud je zboží fyzicky odesláno není možné zásilku stornovat. Art Magazín TETOVÁNÍ si vyhrazuje právo na zrušení objednávky zákazníka v těchto případech:

zboží není možné doručit, protože se již nedodává
zákazník neuvedl všechny povinné údaje v registraci (zejména jméno, adresu a telefonní číslo)
objednávku nebylo možné telefonicky autorizovat (náhodně vybrané objednávky, nebo objednávky na větší částky jsou prověřovány telefonicky)

V případě, že si zákazník zboží nevyzvednul - nepřebral, způsobil tím škodu dodavateli. Zákazník v tom případě hradí dodavateli expediční náklady v plné výši + storno poplatek 25% z celkové ceny objednávky bez DPH. Ke storno poplatku bude přičtena aktuální výše DPH.

Ochrana osobních dat

Provozovatel serveru firma  Art Magazín TETOVÁNÍ se řídí při zpracování informací o zákaznících dle platných zákonů České republiky, zejména zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. Všechny informace o zákaznících slouží výhradně pro interní potřebu společnosti, kromě nezbytných adresných údajů, které jsou předávány přepravním společnostem.

Odpovědnost za obsah

Art Magazín TETOVÁNÍ si vyhrazuje právo kdykoliv a bez předchozího upozornění změnit ceny a typy nabízených produktů. Společnost neručí za technické specifikace a popisy zboží, které jsou většinou přebírány od dodavatelů, nebo přímo výrobců a mohou obsahovat drobné technické odchylky.